Atsauksmes

Inga (17.02.2014. )

Pateicoties SIA „DIJA” darbā iekārtošanās birojam esmu atradusi lielisku darbu, kādu vēlējos, kas sniedz man gandarījumu un prieku ikdienā. Darbā iekārtošanās birojs lieliski izprata manas vēlmes attiecībā uz vēlamo darbu un prata piedāvāt man tādu darbu, kas bija ļoti piemērots manām darba spējam, prasmēm un izglītībai. Iesaku citiem izmantot darbā iekārtošanās biroja pakalpojumus, jo sastapu ieinteresētu attieksmi un mērķtiecīgu, uz rezultātu orientētu rīcību , kas palīdzēja man manos darba meklējumos.

Ainārs Barons

Mīļš paldies par labu un atsaucīgu firmu. Esmu vienmēr bijis apmierināts par sniegtajiem pakalpojumiem. Viņiem arī ir liela atsaucība un interese, kad cilvēki jau  strādā ārzemēs, nejūtas pamesti vieni. Ļoti ceru, ka SIA „DIJA” tuvākā laikā tiks atjaunoti darbā iekārtošanas pakalpojumi. Novēlu jums izturību un nepadoties grūtībām!

Тереза Богданова , Светлана Алексеева (10.02.2012.)

Выражаем огромную благодарность за помощь в трудоустройстве в Германии, за то, что каждый пункт договора был соблюден. Спасибо!

Jolanta Pocius (15.11.2011.)

Paldies SIA „DIJA”! Esmu atgriezusies no Grieķijas. Esmu ļoti priecīga par iegūto praksi un pieredzi. Esmu veiksmīgi nostrādājusi visu prakses laiku un arī nākošgad domāju braukt atpakaļ uz Grieķiju. Liels paldies Jums par šo iespēju. Lai Jums veicas arī turpmāk!

Анна, Татьяна , Людмила

Огромное спасибо фирме SIA„DIJA”за представленную  работу в Шотландии. Поехав туда, я перенял опыт работы, подтянул свой английский, теперь я знаю его практически в совершенстве, познакомился с новыми друзьями из разных стран мира.  Еще раз большое спасибо, надеюсь на дальнейшее сотрудничество с этой фирмой!